OFICJALNY DYSTRYBUTOR

POMAGAMY!!!

PODARUJ 1% PODATKU    NATALIA WRONA     JAKUB BOSAK 
 

 

 

 

 
Coraz więcej dzieci i młodzieży skarży się na ból pleców, nóg, ciągłe zmęczenie, ma problemy z wykonywaniem niektórych ruchów, czy wykonaniem prostych ćwiczeń na lekcjach wychowania fizycznego. Wszystkie te objawy mogą wskazywać na to, że Nasze dziecko jest zagrożone wadą postawy, w tym skoliozą (bocznym skrzywieniem kręgosłupa).
 
Jest to bardzo niepokojące zwłaszcza, że zaniedbanie w tym względzie doprowadzi do nieodwracalnych zmian w układzie kostnym po zakończeniu wzrostu kostnego, co w przyszłości może doprowadzić do konieczności operacji w zależności od stopnia odchylenia od normy, ale przede wszystkim do znacznych dolegliwości bólowych oraz ograniczenia ruchomości funkcjonalnej. Dlatego tak ważne jest okresowe badanie każdego dziecka aby jak najwcześniej dostrzec ewentualną wadę i jak najszybciej podjąć jej korekcję.
 
Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej oferuje waszym dzieciom TERAPIĘ WAD POSTAWY I SKOLIOZ. Korekcja opiera się początkowo na kompleksowym badaniu narządu ruchu, a terapia jest zaprogramowana indywidualnie dla potrzeb dziecka.
 
Wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone techniki terapii, takie jak:
  • metoda PNF (proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu),
  • terapia manualna,
  • kinesiotaping,
  • nauka prawidłowej postawy ciała w różnych sytuacjach dnia codziennego.

        PROMOCJE!!!

 

 

       ZAMÓW JUŻ TERAZ 
        
       BON UPOMINKOWY